Breadcrubs

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
- ΕΦΗΒΙΚΟ. Κ18
11x11
10:00 - 11:00ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ WEEKEND
5x5
ΑΠΕΡΓΗΣ 1
ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ WEEKEND
5x5
ΑΠΕΡΓΗΣ 2
16:15 - 17:10ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 5 ROOKIES
11x11
ΑΠΕΡΓΗΣ - ΠΕΡΙΟΧΗ A
16:15 - 17:50ΑΝΔΡΙΚΟ
11x11
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
16:30 - 18:00ΑΝΔΡΙΚΟ ΟΛΟ
11x11
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΙΚΟ ΟΛΟ
11x11
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
16:45 - 17:35ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 4 Κ6
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
16:45 - 17:40ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 3 Κ8-3
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
17:00 - 18:00PRO JUNIOR 3 K10
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ + SKILLS
PROJUNIOR 3 (2) K10
5x5
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
17:00 - 18:30ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2 Κ14
11x11
ΚΟΥΜΑΡΑΣ
17:15 - 18:05ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 4 Κ6 2Η
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
17:30 - 18:30Τ/Φ ΑΚΑΔ ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΠΡ
11x11
ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ
17:30 - 19:00ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 1 Κ14
11x11
ΚΟΥΜΑΡΑΣ
17:35 - 18:30ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 3 Κ8-3
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
17:45 - 18:40ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 2 Κ8-2
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
17:50 - 19:00JUNIOR 2 Κ12 + SKILLS
11x11
DIEGO
18:00 - 18:55APEIANAKIA 5 ROOKIES
5x5
ΑΠΕΡΓΗΣ
18:00 - 19:00PROJUNIOR 2 K10
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
PROJUNIOR 2 K10
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
JUNIOR 1 K12
11x11
18:00 - 19:00JUNIOR 1 K12. Β/2
11x11
PROJUNIOR 1 K10
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
18:00 - 19:15ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 1 Κ14 1Η
11x11
ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 1 Κ14
11x11
ΚΟΥΜΑΡΑΣ
18:05 - 18:55ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 3 Κ8-3
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
18:10 - 19:00PROJUNIOR 1+3 K10
5x5
ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ
18:30 - 19:25ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 2 Κ8-2
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
18:45 - 19:40ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 1 Κ8-1
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
18:55 - 19:45ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 2. Κ8-2
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
19:00 - 20:00PROJUNIOR 1 K10
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
PROJUNIOR 1 K10
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
JUNIOR 2 K12
11x11
19:00 - 20:00JUNIOR 2 K12 B/2
11x11
19:00 - 20:15ΕΦΗΒΙΚΟ Κ18
11x11
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2 Κ14
11x11
19:00 - 20:30ΠΑΙΔΙΚΟ 2 Κ16
11x11
ΑΠΕΡΓΗΣ
19:10 - 20:00PROJUNIOR 2 K10
5x5
ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ
JUNIOR 1 K12
5x5
ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ
19:30 - 20:25APEIANAKIA 2 K8-1
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
19:30 - 20:30Τ/Φ ΠΑΜ-ΠΑΙΔ-ΕΦ
11x11
ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ
19:30 - 21:00ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΡΗ
11x11
ΚΑΘΕ 2Η ΒΔΟΜΑΔΑ
ΕΦΗΒΙΚΟ Κ18
11x11
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ 1 Κ16
11x11
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
19:45 - 20:35ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ 1 Κ8-1
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
20:00 - 21:10JUNIOR 1 K12
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
20:00 - 21:15ΠΑΙΔΙΚΟ 2 Κ16
11x11
20:10 - 21:00JUNIOR 2 K14
5x5
ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ
20:15 - 21:00ΕΦΗΒΙΚΟ Κ18
11x11
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
20:15 - 21:30ΠΑΙΔΙΚΟ 2 Κ16
11x11
20:30 - 21:30Τ/Φ ΑΝΔΡΕΣ
11x11
ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ
20:30 - 22:00ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΤΜΗΜΑ
5x5
ΑΠΕΡΓΗΣ
20:30 - 22:00ΑΝΔΡΙΚΟ ΟΛΟ
11x11
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
21:00 - 22:30ΠΑΙΔΙΚΟ 1 Κ18-Κ16
11x11
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Β
11x11
ΚΟΥΜΑΡΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ 1 Κ16
11x11
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
21:00 - 22:30ΠΑΙΔΙΚΟ 2 Κ18-Κ16
11x11
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ 1
11x11
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
21:00 - 22:30ΠΑΙΔΙΚΟ 1 SKILLS
11x11
DIEGO ROMANO
21:00 - 22:30ΠΑΙΔΙΚΟ 2 SKILLS
11x11
DIEGO ROMANO
21:15 - 22:30ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Β
11x11
ΚΟΥΜΑΡΑΣ
21:45 - 23:00ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Β
11x11
ΚΟΥΜΑΡΑΣ

Πάνω