Breadcrubs

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 2020 - 2021

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
16:15 - 17:50ΑΝΔΡΙΚΟ - ΕΦΗΒΙΚΟ
11x11
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
16:15 - 17:50Κ18
11x11
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΝΔΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ)
16:30 - 18:00ΑΝΔΡΙΚΟ
11x11
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΙΚΟ
11x11
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
16:40 - 17:30Κ6
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
16:45 - 17:35Κ8 - 2
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
Κ6
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
16:45 - 18:00Κ14-1
11x11
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
17:00 - 18:00Κ10 - 2
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Κ10 - 2
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
17:00 - 18:15Κ14 - 1
11x11
ΝΕΟΦΩΤΙΤΟΣ
17:00 - 18:15Κ14 - 2
11x11
ΚΛΗΣ
17:10 - 18:00Κ8 - 3
5x5
ΚΟΥΣΤΑΣ
17:10 - 18:10Κ12 - 3
11x11
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
17:30 - 18:20Κ8 - 2
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
17:30 - 18:30ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ Κ14/ Κ16/ Κ18
11x11
ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ
ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ Κ10/ Κ12
11x11
ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ
17:35 - 18:25Κ8 - 1
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
17:35 - 18:30Κ8 - 2
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
17:45 - 19:00Κ14 - 2
11x11
ΚΛΗΣ
18:00 - 19:00Κ8 ROOKIES
5x5
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κ10 - 2
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
18:00 - 19:00Κ12 - 3
11x11
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
18:00 - 19:00Κ10 - 1
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
18:00 - 19:30Κ16 - 2
11x11
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
18:10 - 19:25Κ14 - 2
11x11
ΚΛΗΣ
18:15 - 19:15Κ10-3
11x11
ΚΛΗΣ
Κ18
11x11
DIEGO ROMANO
18:20 - 19:20Κ10 -1
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
18:30 - 19:20Κ8 - 1
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
18:30 - 19:30K8 - ROOKIES
5x5
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
18:30 - 19:45Κ12 - 2
11x11
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
18:45 - 19:45Κ8- 3
5x5
ΚΟΥΣΤΑΣ
19:00 - 20:00Κ10 - 3
5x5
ΚΛΗΣ
Κ10 - 1
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
19:00 - 20:00Κ12 - 2
11x11
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
19:00 - 20:00Κ12 - 1
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
19:15 - 20:15K12 - 2
11x11
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
19:15 - 20:30Κ16 - 2
11x11
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
19:30 - 20:30Κ12 - 1
11x11
ΜΙΑΗΛΙΔΗΣ
Κ8 - 3
5x5
ΚΟΥΣΤΑΣ
Κ10 - 3
5x5
ΚΛΗΣ
19:30 - 20:30ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ Κ14/ Κ16/ Κ18
11x11
ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ
19:30 - 20:45Κ14 - 1
11x11
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
19:45 - 21:00ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
11x11
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
19:45 - 21:15ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΡΗ
11x11
ΚΑΘΕ 2Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ
Κ16 - 1
11x11
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
19:50 - 20:40Κ8 - 1
5x5
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
20:00 - 21:00Κ12 - 1
11x11
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
20:00 - 21:30Κ16 - 2
11x11
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
20:00 - 21:30Κ16 - 1
11x11
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
20:30 - 21:30Κ12 - 3
5x5
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
20:30 - 22:00ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
5x5
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
20:30 - 22:00ΑΝΔΡΙΚΟ
11x11
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
21:00 - 22:30Κ18
11x11
DIEGO ROMANO
Κ16 - 1
11x11
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
21:15 - 22:30Κ18
11x11
DIEGO ROMANO - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κ23
11x11
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
21:15 - 22:45Κ16 - 1
11x11
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
21:30 - 22:30ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
5x5
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
Κ16- 2
11x11
ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ
21:45 - 23:00Κ23
5x5
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Πάνω